Skip to content

O nas

Dynafea Software oferuje produkty firmy Bentley, która się tworzeniem oprogramowania dla specjalistów w dziedzinie infrastruktury. Oprogramowanie Bentley zostało stworzone, aby wspierać działania specjalistów odpowiadających za tworzenie elementów infrastruktury i zarządzanie nimi na całym świecie. 

Elementy te obejmują m.in. drogi, mosty, lotniska, wieżowce, fabryki i elektrownie oraz sieci przesyłowe. Już od 1984 roku firma Bentley służy inżynierom i innym specjalistom odpowiedzialnym za projektowanie, budowę i obsługę zrównoważonej infrastruktury, niezbędnej dla jakości życia wszystkich i wszędzie.

O nas
O nas

Pomożemy Ci w:

Zaangażowanie firmy Bentley wykracza poza dostarczanie najbardziej wszechstronnego i zintegrowanego oprogramowania w połączeniu z wyjątkową obsługą, szkoleniami i całodobową pomocą techniczną. Dzięki kompleksowej ofercie oprogramowania i rozwiązań, obecności na całym świecie i zaangażowaniu w zrównoważony rozwój środowiska, Bentley to coś więcej niż firma zajmująca się oprogramowaniem — jesteśmy zaangażowanymi członkami globalnej społeczności zaangażowanej w rozwój światowej infrastruktury. O sukcesach firmy Bentley decydują umiejętności, poświęcenie i  zaangażowanie niezwykłych kolegów z firmy Bentley na całym świecie.

Oprogramowanie Bentley

Rozwój infrastruktury ma kluczowe znaczenie dla stawienia czoła zmianom klimatycznym i innym wyzwaniom środowiskowym, a także jest niezbędny do utrzymania naszej gospodarki i poprawy jakości życia. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tę niezbędną pracę naszych użytkowników. Użytkownikami oprogramowana firmy Bentley są przedsiębiorstwa i profesjonaliści, którzy projektują, budują i obsługują infrastrukturę na całym świecie. Współpraca z Dynafea Software pozwala na maksymalizację satysfakcji z korzystania oprogramowania. 

Dzięki programom Bentley możesz maksymalizować produktywność swoich pracowników i zasobów, aby stworzyć większą wartość biznesową i skrócić czas uzyskiwania przychodów. Wybierz usługi zarządzane lub usługi profesjonalne, które najlepiej odpowiadają Twoim celom i wynikom biznesowym. 

Współpracuj z ekspertami branżowymi i liderami myśli, aby osiągnąć najlepsze praktyki i procedury. Wspieraj inicjatywy w zakresie modelowania informacji o budynku (BIM). Utwórz plan działania technologii oparty na wynikach. Zrealizuj swoją cyfrową transformację dzięki sprawdzonym planom sukcesu. Stwórz program BIM Advancement lub Construction Academy, aby wdrożyć swoich wykonawców i łańcuch dostaw, zwiększyć wartość z informacji o zasobach oraz zmniejszyć ryzyko projektu. 

Firma Bentley Systems zapewnia rozwiązania uwzględniające cały cykl życia aktywów infrastrukturalnych. Systemy dopasowane są do potrzeb różnych zawodów : inżynierów, architektów, projektantów, wykonawców, producentów, kierowników działów IT, operatorów i inżynierów zajmujących się konserwacją, którzy będą pracowali przy tych aktywach przez cały ich okres użytkowania. 

Każde rozwiązanie, złożone ze zintegrowanych aplikacji i usług zbudowanych na otwartej platformie, zaprojektowane jest tak, aby zapewnić przepływ informacji między procesami przepływu pracy i członkami zespołu projektowego w celu umożliwienia międzyoperacyjności i współpracy. Zespół Dynafea Software w szczególności zachęca Cię do zapoznania się z ofertą programów.

Oprogramowanie

Firma Bentley idzie dalej niż tylko dostarczanie wszechstronnego, zintegrowanego oprogramowania z pierwszorzędnym wsparciem, szkoleniami i pomocą przez całą dobę. Od prawie czterech dekad Bentley wspiera inżynierów i specjalistów odpowiedzialnych za tworzenie, realizację i utrzymanie zrównoważonej infrastruktury, kluczowej dla dobrobytu ludzi na całym świecie.

Oprogramowanie

/ Plaxis 2D

PLAXIS 2D pozwala modelować konstrukcje geotechniczne, biorąc pod uwagę różnorodność gruntów, charakterystykę materiałów, kształt konstrukcji, warunki graniczne i obciążenia. Dzięki zgromadzonym danym, aplikacja wykonuje analizę numeryczną przy użyciu metody elementów skończonych (MES), przewidując naprężenia, odkształcenia, przemieszczenia oraz inne aspekty zachowania się gruntu i struktury.

/ Plaxis 3D

PLAXIS 3D pozwala na modelowanie geotechniczne w 3D, biorąc pod uwagę kształt terenu i komponenty budowlane. Dzięki temu można precyzyjnie analizować oddziaływania pomiędzy poszczególnymi składnikami oraz oceniać ich konsekwencje dla efektów projektu.

/ Plaxis LE

PLAXIS LE? PLAXIS 2D LE i PLAXIS 3D LE są zaawansowanymi aplikacjami do modelowania i analizy geoinżynieryjnej, które skupiają się na równowadze granicznej oraz analizie filtracji wód gruntowych metodą elementów skończonych.

/ STAAD.PRO

/ STAAD.PRO Advanced

Bentley STAAD.PRO ADVANCED – klucz do perfekcyjnego projektowania konstrukcji Dla inżynierów, architektów i projektantów poszukujących narzędzia o najwyższym standardzie, Bentley STAAD.PRO ADVANCED to absolutny game-changer. Ta wersja oprogramowania daje nie tylko ogromne możliwości, ale też gwarantuje precyzję, dzięki której Twoje projekty inżynieryjne osiągną nowy poziom doskonałości.

/ Bentley STRUCTURAL WORKSUITE

/ Bentley MicroStation

Szukasz narzędzia, które pomoże Ci nie tylko w analizie, ale także w tworzeniu niezawodnych i innowacyjnych konstrukcji? Mamy dla Ciebie odpowiedź – Bentley STRUCTURAL WORKSUITE! Dzięki temu oprogramowaniu praca inżynierska staje się nie tylko efektywna, ale też przyjemna. Jego zaawansowane funkcje pozwalają na tworzenie dokładnych modeli, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy jakości. A co najważniejsze – dzięki nim masz pewność, że Twoje projekty są bezpieczne i niezawodne.

Nasz zespół.

Nasz zespół tworzy grupa wyjątkowych, uzdolnionych ludzi, dla których wspólną pasją jest modelowanie numeryczne.

Koordynatorem prac zespołu jest:

dr inż. Natalia Pietrzak

– tytuł doktora nauk technicznych uzyskany w 2016 roku na Politechnice Krakowskiej. Temat pracy :
„The Influence of Inertia Forces on Soil Settlement under harmonic loading”;
– uprawniona projektantka oraz specjalistka w zakresie dynamiki gruntów oraz Metody Elementów Skończonych
(Uprawnienia do Projektowania i Kierowania Robotami Budowlanymi bez Ograniczeń nr SLK/BO/9577/16);
– autorka angielskojęzycznych artykułów dotyczących dynamiki gruntów i konstrukcji i wielokrotna prelegentka na międzynarodowych konferencjach;
– Członek Prezydium Zarządu (Sekretarz) Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa (PZITB);
– Członek Komisji Ochrony Terenów Górniczych Polskiej Akademii Nauk PAN (www.katowice.pan.pl);
– Członek szanowanego w całym świecie stowarzyszenia Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej (PTMTS http://ptmts.org.pl/).