O nas

Dynafea Software oferuje produkty firmy Bentley, która się tworzeniem oprogramowania dla specjalistów w dziedzinie infrastruktury. Oprogramowanie Bentley zostało stworzone, aby wspierać działania specjalistów odpowiadających za tworzenie elementów infrastruktury i zarządzanie nimi na całym świecie.

Elementy te obejmują m.in. drogi, mosty, lotniska, wieżowce, fabryki i elektrownie oraz sieci przesyłowe. Już od 1984 roku firma Bentley służy inżynierom i innym specjalistom odpowiedzialnym za projektowanie, budowę i obsługę zrównoważonej infrastruktury, niezbędnej dla jakości życia wszystkich i wszędzie.

Pomożemy Ci w:

Zaangażowanie firmy Bentley wykracza poza dostarczanie najbardziej wszechstronnego i zintegrowanego oprogramowania w połączeniu z wyjątkową obsługą, szkoleniami i całodobową pomocą techniczną. Dzięki kompleksowej ofercie oprogramowania i rozwiązań, obecności na całym świecie i zaangażowaniu w zrównoważony rozwój środowiska, Bentley to coś więcej niż firma zajmująca się oprogramowaniem — jesteśmy zaangażowanymi członkami globalnej społeczności zaangażowanej w rozwój światowej infrastruktury. O sukcesach firmy Bentley decydują umiejętności, poświęcenie i zaangażowanie niezwykłych kolegów z firmy Bentley na całym świecie.

Oprogramowanie Bentley

Rozwój infrastruktury ma kluczowe znaczenie dla stawienia czoła zmianom klimatycznym i innym wyzwaniom środowiskowym, a także jest niezbędny do utrzymania naszej gospodarki i poprawy jakości życia. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tę niezbędną pracę naszych użytkowników. Użytkownikami oprogramowana firmy Bentley są przedsiębiorstwa i profesjonaliści, którzy projektują, budują i obsługują infrastrukturę na całym świecie. Współpraca z Dynafea Software pozwala na maksymalizację satysfakcji z korzystania oprogramowania.

Dzięki programom Bentley możesz maksymalizować produktywność swoich pracowników i zasobów, aby stworzyć większą wartość biznesową i skrócić czas uzyskiwania przychodów. Wybierz usługi zarządzane lub usługi profesjonalne, które najlepiej odpowiadają Twoim celom i wynikom biznesowym.

Współpracuj z ekspertami branżowymi i liderami myśli, aby osiągnąć najlepsze praktyki i procedury. Wspieraj inicjatywy w zakresie modelowania informacji o budynku (BIM). Utwórz plan działania technologii oparty na wynikach. Zrealizuj swoją cyfrową transformację dzięki sprawdzonym planom sukcesu. Stwórz program BIM Advancement lub Construction Academy, aby wdrożyć swoich wykonawców i łańcuch dostaw, zwiększyć wartość z informacji o zasobach oraz zmniejszyć ryzyko projektu.

Firma Bentley Systems zapewnia rozwiązania uwzględniające cały cykl życia aktywów infrastrukturalnych. Systemy dopasowane są do potrzeb różnych zawodów : inżynierów, architektów, projektantów, wykonawców, producentów, kierowników działów IT, operatorów i inżynierów zajmujących się konserwacją, którzy będą pracowali przy tych aktywach przez cały ich okres użytkowania.

Każde rozwiązanie, złożone ze zintegrowanych aplikacji i usług zbudowanych na otwartej platformie, zaprojektowane jest tak, aby zapewnić przepływ informacji między procesami przepływu pracy i członkami zespołu projektowego w celu umożliwienia międzyoperacyjności i współpracy. Zespół Dynafea Software w szczególności zachęca Cię do zapoznania się z ofertą programów.

Plaxis 2D

PLAXIS 2D pozwala modelować konstrukcje geotechniczne, biorąc pod uwagę różnorodność gruntów, charakterystykę materiałów, kształt konstrukcji, warunki brzegowe i obciążenia. Dzięki zgromadzonym danym, aplikacja wykonuje analizę numeryczną przy użyciu metody elementów skończonych (MES), przewidując naprężenia, odkształcenia, przemieszczenia oraz inne aspekty zachowania się gruntu i konstrukcji.

PLAXIS 3D pozwala na modelowanie geotechniczne w 3D, biorąc pod uwagę kształt terenu i komponenty budowlane. Dzięki temu można precyzyjnie analizować oddziaływania pomiędzy poszczególnymi elementami projektowymi oraz oceniać ich wpływ na wyniki modelu.
PLAXIS LE? PLAXIS 2D LE i PLAXIS 3D LE są zaawansowanymi aplikacjami do modelowania i analizy geoinżynieryjnej, które skupiają się na równowadze granicznej oraz analizie filtracji wód gruntowych metodą elementów skończonych.
Bentley STAAD.PRO ADVANCED – klucz do perfekcyjnego projektowania konstrukcji Dla inżynierów, architektów i projektantów poszukujących narzędzia o najwyższym standardzie, Bentley STAAD.PRO ADVANCED to absolutny game-changer. Ta wersja oprogramowania daje nie tylko ogromne możliwości, ale też gwarantuje precyzję, dzięki której Twoje projekty konstrukcji naziemnych osiągną nowy poziom doskonałości.
Szukasz narzędzia, które pomoże Ci nie tylko w analizie, ale także w tworzeniu niezawodnych i innowacyjnych konstrukcji? Mamy dla Ciebie odpowiedź – Bentley STRUCTURAL WORKSUITE! Dzięki temu oprogramowaniu praca inżynierska staje się nie tylko efektywna, ale też przyjemna. Jego zaawansowane funkcje pozwalają na tworzenie dokładnych modeli, które spełniają najbardziej rygorystyczne standardy jakości. A co najważniejsze – dzięki nim masz pewność, że Twoje projekty są bezpieczne i niezawodne.

Nasz zespół

Nasz zespół tworzy grupa wyjątkowych, uzdolnionych ludzi, dla których wspólną pasją jest modelowanie numeryczne.

Koordynatorem prac zespołu jest:

dr inż. Natalia Pietrzak